OPINIE

Liliana Dąbrowska:

Wspaniali, empatyczni, z dużym zaangażowaniem i sercem do swojej pracy. Godni polecenia dla wszystkich par, które chcą by na ich weselu goście wspaniale się bawili do muzyki, którą sami mogą wybrać, by dzieci gości weselnych byli traktowane na równi poważnie i profesjonalnie jak ich rodzice, uczestnicząc w fajnych i ciekawych zabawach integracyjnych. Dziękujemy bardzo za to, że pomogliście nam czuć się swobodnie i naturalnie na naszym weselu, że mogliśmy Wam zaufać i jesteśmy bardzo zadowoleni że to zrobiliśmy. Dziękujemy za wspaniałe wesele. Jesteście chwaleni przez wszystkich naszych gości. Dziękujemy bardzo, że jesteście i że robicie to co robicie i jak robicie !!
Radzimy wszystkim parom weselnym zaufać Monice i Tomkowi i decydować się na to, co proponują. Teraz to już wiemy i żałujemy że nie zdecydowaliśmy się na więcej. Oni na prawdę wiedzą co robią i jak to robić by wasi goście i Wy świetnie się bawili.


Aleksandra Antoniak:

Bardzo polecamy! Pani Monika i pan Tomek świetnie zadbali o zabawę na naszym weselu. Wszystko poszło tak jak uzgodniliśmy na wcześniejszym spotkaniu. Goście również wyszli bardzo zadowoleni, chwalili szczególnie zabawy taneczne i pomysłowe konkursy. Dziękujemy za świetne wspomnienia!


Barbara Janusz:

Pani Moniko i Panie Tomku!
Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę i piękne popołudnie, jakie nam zgotowaliście w zeszłym tygodniu, podczas Pasowania naszych Przedszkolaków.
Świetnie dobrana para, ekstra muzyka, super poprowadzone tańce, że aż nogi same niosły, świetne konkursy dla Dzieci- ale jak się też okazało- dorośli bardzo dobrze się bawili.
Bardzo polecam Państwa Wójtowiczów na wszelkie prowadzenie imprez z udziałem dzieciaków: czy to w przedszkolach, szkołach, czy przy okazji różnych okazji, gdzie tylko jest grupka dzieci. Zabawa przeprowadzona z wieloma atrakcjami m.in. bańki mydlane czy wystrzały konfetti… a także rozwijające i ,,bawiące” zabawy z chustą animacyjną i wiele, wiele innych. Ale też oczywiście należy zaznaczyć, że potrafią bawić i angażować nie tylko dzieci. Po prostu wiedzą co do jakiej grupy dostosować. Nie można pominąć również tego faktu, że po prostu są bardzo sympatyczni i otwarci na drugiego człowieka. Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja wspólnie dobrze się bawić!
Pozdrawiamy!


Damian Król:

Gorąco polecamy! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzeniu wesela,100% zadowolenia ze strony Państwa Młodych 😉 jak i gości.Muzyka bardzo urozmaicona , każdy z gości znalazł coś dla siebie,efekty świetlne i bańki robią duże wrażenie . Ponadto dla dzieci wodzireje posiadają wiele niespodzianek, dzięki czemu dorośli mają czas dla siebie i wspólną zabawę. Prowadzone było wiele zabaw, wspólnych tańców i konkursów Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. Goście do dziś mile wspominają wesele i dziękują za niepowtarzalny klimat oraz zabawę.


PODZIĘKOWANIE

PREZES FIRMY USŁUGI BUDOWLANE ; HANDLOWIEC’ NOWY SĄCZ CICHA 8/4 SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA:

PROFESJONALNE PROWADZENIE IMPREZY
Z OKAZJI 10 LECIA DZIAŁALNOŚCI TEJ FIRMY.
 
Z POWAŻANIEM MARIAN GRĄDZIEL

Uczestnicy Imprezy:

DZIĘKUJEMY ZA CUDOWNE CHWILE SPĘDZONE NA IMPREZIE W NOWYM SĄCZU ,KTÓRA BYŁA PROWADZONA PRZEZ M. I T. WÓJTOWICZÓW Z TARNOWA . TO BYŁA WSPANIAŁA ZABAWA DO BIAŁEGO RANA .

KATARZYNA I ŁUKASZ GREKOWICZOWIE:
 
CHCESZ SIĘ DOBRZE BAWIĆ NA IMPREZACH , BANKIETACH , WESELACH, STUDNIÓWKACH ZAPROŚ PAŃSTWO M. I T. WÓJTOWICZÓW Z TARNOWA. WPROWADZĄ CIĘ W CZARODZIEJSKI ŚWIAT ZABAW,TAŃCÓW ,KONKURSÓW. MY SIĘ OTYM PRZEKONALIŚMY JAKO WSPÓŁORGANIZATORZY  UROCZYSTOŚCI JUBILEUSZU DZIAŁALNOŚCI FIRMY W NOWYM SĄCZU  

 
Z SZACUNKIEM KATARZYNA I ŁUKASZ GREKOWICZOWIE

Bogusława i Marian:

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁE PROWADZENIE BANKIETU. JESTEŚMY NIEZMIERNIE WDZIĘCZNI I CIESZYMY SIĘ ,ŻE PRZEZ PRZYPADEK NAWIĄZALIŚMY Z PAŃSTWEM WSPÓŁPRACĘ. NA NASTĘPNĄ IMPREZĘ WIEMY KOGO ZAPROSIMY DO PROWADZENIA. DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ ZA ZDJĘCIA . Z POWAŻANIEM B. I M. GRĄDZIELOWIE

Joanna:

Bardzo chciałam podziękowac za przyjęcie weselne,na którym zaszczyciliście nas Państwo swoją obecnością,oraz za wysoką kulturę osobistą i profesjonalizm.
Od rodziny i znajomych zebraliśmy bardzo dużo pochwał pod Państwa adresem.Goście przyzwyczajeni do orkiestr na weselach są nadal w szoku,iż można się tak bawić bez orkiestry!
Poderwaliście Państwo do zabawy osoby,których nigdy w życiu nie widziałam tańczących.!!!Starszych i młodszych.Dzięki Waszym zabawom,które zostały poprowadzone nasi goście zintegrowali się i co najważniejsze każdy mógł wziąśc w nich udział.
Dziękuję za to,że miałam zaszczyt słuchac i oglądac Państwa na żywo;))

JAK NA WESELE TO TYLKO Z PANIĄ MONIKĄ I PANEM TOMKIEM!!!!!!!!;))
POLECAM I POZDRAWIAM GORĄCO;)


Ewa Madeja:

W imieniu własnym oraz Uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Ryglicach pragnę gorąco podziękować Państwu za wspaniałą zabawę. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za poprowadzenie naszej imprezy andrzejkowej. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, jak byliście Państwo przygotowani i w jaki sposób prowadziliście całą uroczystość! Pełen profesjonalizm i tyle nowych zupełnie innych atrakcji niż w tradycyjnych zabawach, dzięki którym ten czas stał się niezapomnianym zarówno dla nas jak i dla naszych gości z innych ŚDS-ów. A profesjonalny sprzęt tj. światła, bąbelki itp. dodały super nastroju imprezie prowadzonej przez Państwa. DZIĘKUJEMY!!!

Z poważaniem

Ewa Madeja


Monia i Grześ:

Komentarz ten chcemy skierować do osób, które rozważają współpracę z Wodzirejami Dobrej Zabawy Moniką i Tomaszem. Tą przesympatyczną parę mieliśmy przyjemność poznać na targach ślubnych w Tarnowie. Od początku zrobili na nas bardzo pozytywne wrażenie swoją otwartością i profesjonalnym podejściem (jak dowiedzieliśmy się podczas rozmowy Tomasz i Monika przez ponad rok szkolili się na specjalistycznych kursach dla wodzirei). Współpraca z Nimi to prawdziwa przyjemność i strzał w dziesiątkę. Ich podejście do zabawy, kontaktowość oraz pełne zaangażowanie sprawią że ten wyjątkowy wieczór będzie nie tylko niezapomnianym wydarzeniem dla młodej pary ale i gości weselnych. Bez względu na liczbę uczestników zabawy potrafią się dopasować do charakteru imprezy i zintegrować towarzystwo. Obiektywnie stwierdziliśmy, iż wybór pary wodzirei zamiast orkiestry był znakomitym rozwiązaniem. Z całego serca dziękujemy Moni i Tomkowi za ciepłą atmosferę, wsparcie, energię, dobry humor i super zabawę!


Anna:

W imieniu własnym i całego Kierownictwa Ośrodka Alpina Sport w Muszynie, pragnę Państwu podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną Sylwestra 2014/2105. W pamięci pozostały piękne chwile, a uśmiech i zadowolenie naszych gości były dla nas najważniejsze. Bal rozpoczął się tradycyjnym Polonezem, a uczestnicy do samego końca zabawy pozostali pod wrażeniem. Oprawa w Państwa wykonaniu to nie zwykłe odtwarzanie muzyki, ale przede wszystkim ciągłe zabawianie gości, zmiana aranżacji i strojów.

Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na oprawę muzyczną w wykonaniu Wodzirejów Dobrej Zabawy i z pewnością będziemy polecać. Życzymy dalszych sukcesów.

Pozdrowienia z Muszyny,

Anna

Alpina Sport


Katarzyna:

Dopiero ochłonęliśmy po sobotniej, hawajskiej studniówce a już chcielibyśmy więcej! Uczniowie, grono pedagogiczne oraz rodzice serdecznie dziękują za szaloną imprezę! Czujemy się jakbyśmy rzeczywiście byli na Hawajach. O Państwa  ogromnym sukcesie świadczy to, iż uczestnicy studniówki nie chcieli zejść z parkietu no i obolałe od pląsów nogi;).

Jeszcze raz dziękujemy i do następnego razu!!!

Katarzyna Grekowicz z uczniami kl. IV TEB w Nowym Sączu


Natalia i Jacek:

Gorące podziękowanie za oprawę muzyczna naszego wesela, za pełny profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę . Zarówno my jak i nasi goście byliśmy pod wielkim wrażeniem pomysłowości, kreatywności i wszechstronnego repertuaru , który uświetnił te jedyne chwile w naszym życiu. Dzięki Tomkowi oraz Monice ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy i niezapomniany. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY – Natalia i Jacek .