Nazywam się Tomasz Wójtowicz i jestem DJ-em oraz Wodzirejem posługującym się pseudonimem artystycznym Dj Tomaso.

Jestem człowiekiem kreatywnym, ambitnym, chętnie pomagam innym. Moja pasja to taniec i muzyka, która towarzyszy mi od najmłodszych lat. W każdej wolnej chwili słucham muzyki, układam nowe bloki muzyczne, tworzę sety. Współpracuję z Wodzirej Moniką Wójtowicz, razem doskonalimy naukę tańców integracyjnych i animacji. Układamy nowe scenariusze zabaw i prowadzimy również warsztaty nauki tańców lednickich dla młodzieży. Sami też ciągle się rozwijamy inwestując w siebie uczestnicząc na licznych warsztatach dla Wodzirejów.

Jestem legalnym certyfikowanym Dj-em i należę do jednego z największych klubów muzycznych w Polsce zrzeszającego DJ-ów, wodzirejów oraz prezenterów muzycznych. Uczestniczyłem również w warsztatach dla DJ-ów prowadzone przez DJ PROMOTION, które kończyły się egzaminem teoretycznym i praktycznym.

 

Obsługą muzyczną imprez zajmuję się od 2013r. 

Jednym z ważniejszych elementów każdej imprezy tanecznej jest dobra muzyka. Znana, wpadająca w ucho i jak to się mówi grana pod nogę. Dlatego repertuar jaki często prezentuje to szlagiery z lat 60, 70, 80, 90, oraz hity najlepszej muzyki z list przebojów znanych stacji radiowych.

Jaką muzyką porwać ludzi do tańca? Można by odpowiedzieć że każdą, jak ktoś lubi się bawić i tańczyć, a co w przypadku gdy ktoś jest nieśmiały? Najlepiej sprawdzą się znane przeboje. Jednak najważniejsze w tym przypadku jest wyczucie i instynkt DJ-a. Do jakiej muzyki dana grupa ludzi się bawi, jaka dynamika i charakter imprezy. Widok pełnego parkietu, zadowolonych ludzi, tańczących, bawiących się jest dla mnie jako DJ-a największym wynagrodzeniem za wykonywaną pracę, która jest moją pasją.

Wodzirej Tomasz Wójtowicz

Doświadczenie, które zdobyłem na licznych imprezach okolicznościowych, balach, weselach, studniówkach, karnawałach przekłada się na jakość prowadzonych prze ze mnie imprez a co za tym idzie zadowolenie osób z którymi współpracowałem. By sprostać oczekiwaniom klienta zawsze wcześniej się spotykam i ustalam szczegóły prowadzenia imprezy. Jako doświadczony DJ i Wodzirej pomagam ustalić scenariusz uroczystości lub imprezy, którą mam poprowadzić.

Dlaczego Dj + Wodzirej?
– Zagram każdy utwór jaki sobie życzysz
– Nie robię dużych przerw między tańcami a pozostałymi atrakcjami wieczoru
– Prezentuję utwory w oryginalnych wykonaniach
– DJ Tomasz Wójtowicz i Wodzirej Monika Wójtowicz nie pije alkoholu
– Zawsze jesteśmy na drugim planie (nie gwiazdorzymy)

To co mnie wyróżnia to:

  • wyczucie dobrej zabawy,
  • profesjonalizm, zaangażowanie i wyjście do ludzi czyli czynny udział w prowadzonych tańcach i animacjach
  • Stanowiąc duet z Wodzirej Moniką jesteśmy specjalistami w prowadzeniu wesel (w tym bezalkoholowych)
  • wyjątkowa niepowtarzalna oprawa muzyczna
  • umiejętność tańczenia Tańców Lednickich
  • łączenie pokoleń i doskonała wyśmienita zabawa
  • odpowiedni nastrój i pozytywna energia
  • nietuzinkowe podejście do każdej imprezy
Dj – Wodzirej Tomasz Wójtowicz

Tak opiszę cechy Waszego wesela w moim wykonaniu:

Eleganckie, lekkie i nienachalne prowadzenie, „nieprzeciągane”, krótkie zabawy taneczne w dobrym stylu, konkursy z nagrodami, delikatną muzykę do słuchania w przerwach, gustowne oczepiny, fantastyczny nastrój i muzyka, która pasować będzie do charakteru przyjęcia i jego uczestników – z pewnością wszyscy Goście, niezależnie od wieku, będą bawić się doskonale!

 

Dysponuję wysokiej klasy nagłośnieniem oraz oświetleniem.

Dźwięk nie będzie wywoływał zmęczenia u Ciebie i Twoich gości, a klimatyczne światła stworzą przyjemną do zabawy atmosferę oraz dodadzą uroku zdjęciom z imprezy. Cała Państwa uroczystość zostanie dokładnie zaplanowana, więc nie będą musieli się Państwo stresować ani denerwować. Wodzirej Monika Wójtowicz zadba o to, by Goście byli zintegrowani, zabawa dobra, a każda nieprzewidziana sytuacja sprawnie opanowana – tej nocy nic nie ma prawa nas zaskoczyć!

Działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy dla Państwa i po to żeby Państwa wesele poprowadzić wg Waszego wymarzonego scenariusza, a nie po to by spełniać jakieś swoje ambicje. Nie zaskakujemy naszych klientów nagłymi dodatkowymi kosztami i popieramy jasne uczciwe zasady.
Posiadam legalną, zarejestrowaną działalność gospodarczą o profilu muzycznym, w związku z czym nie ryzykują Państwo niepowodzeniem imprezy w przypadku jakiejkolwiek kontroli.
Wystawiam faktury i rachunki.

Podrawiam

DjTomaso – Tomasz Wójtowicz

Polecam również: Wodzirej Monikę Wójtowicz

Zapraszam do współpracy.